Obrona pracy doktorskiej mgr Elwiry Bisz

Dr Elwira Bisz

W dniu 10.11.2016 odbyła się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Elwiry Bisz zatytułowanej: Homo- i kopolimeryzacja olefin wobec kompleksów cyrkonu, tytanu i wanadu z ligandami diamino-bis(fenolanowymi). Promotorem pracy jest Pani dr hab. Marzena Białek, prof. UO, a prace badawcze zostały zrealizowane w laboratoriach Katedry Technologii Chemicznej i Chemii Polimerów na Wydziale Chemii Uniwersytetu Opolskiego. Komisja doktorska jednogłośnie zawnioskowała o nadanie stopnia doktora nauk chemicznych do Rady Wydziału Chemii UO. Gratulacje!