Obrona pracy doktorskiej mgra inż. Dawida Kansy

mgr inż. Dawid Kansy

Dr inż. Dawid Kansy

W dniu 24.06.2022 r. odbyła się publiczna obrona pracy doktorskiej mgra inż. Dawida Kansy zatytułowanej: Oligogliceryna i produkty jej oksyalkilenowania – synteza, charakterystyka i ocena w charakterze plastyfikatorów mieszanek betonowych. Promotorem pracy była Pani prof. dr hab. inż. Krystyna Czaja, a promotorem pomocniczym dr Kornelia Bosowska. Recenzentami pracy byli dr hab. inż. Ewa Janus, prof. ZUT z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz dr hab. inż. Wiesław Hreczuch z Instytutu Technologicznego MEXEO w Kędzierzynie-Koźlu. Rada Naukowa Uniwersytetu Opolskiego w dniu 7 lipca 2022 r., zgodnie z uchwałą Komisji Doktorskiej, nadała Panu magistrowi inż. Dawidowi Kansy stopień doktora nauk ścisłych i przyrodniczych w dyscyplinie – nauki chemiczne. Gratulacje!