Obrona pracy doktorskiej mgr Anny Bihun-Kisiel

mgr Anna Bihun

Dr Anna Bihun-Kisiel

W dniu 18.03.2021 odbyła się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Anny Bihun-Kisiel zatytułowanej: Kopolimeryzacja etylenu z norbornenem wobec metaloorganicznych katalizatorów wanadowych z udziałem cieczy jonowej. Promotorem pracy była Pani dr hab. Wioletta Ochędzan-Siodłak, prof. UO. Recenzentami byli dr hab. inż. Kinga Pielichowska, prof. AGH z Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki Chemicznych AGH w Krakowie oraz dr hab. Alicja Utrata-Wesołek z Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych PAN w Zabrzu. Rada Naukowa Uniwersytetu Opolskiego zgodnie z uchwałą Komisji Doktorskiej nadała 25.03.2021 r. pani mgr Annie Bihun-Kisiel stopień doktora nauk ścisłych i przyrodniczych w dyscyplinie nauki chemiczne. Gratulacje!