Obrona pracy doktorskiej mgr Aleksandry Piontek

Dr Aleksandra Piontek

W dniu 10.06.2021 odbyła się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Aleksandry Piontek zatytułowanej: Reakcje sprzęgania krzyżowego typu C(sp2)-C(sp3) katalizowane związkami wybranych metali 3d-elektronowych. Promotorem pracy była Pani dr hab. Wioletta Ochędzan-Siodłak, prof. UO. Recenzentami byli dr hab. Jacek Sośnicki, prof. ZUT z Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz dr hab. inż. Agnieszka Bukowska, prof. PRz z Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej. Rada Naukowa Uniwersytetu Opolskiego zgodnie z uchwałą Komisji Doktorskiej nadała 17 czerwca 2021 r. Pani mgr Aleksandrze Piontek stopień doktora nauk ścisłych i przyrodniczych w dyscyplinie nauki chemiczne. Gratulacje!