Dane kontaktowe pracowników i doktorantów Katedry:

Fax: +48 77 452 7101

 

 

 

Nazwisko i imię Nr pokoju Nr telefonu Adres mailowy
Białek Marzena 413 WCh 077 452 7145 marzena.bialek@uni.opole.pl
Bihun-Kisiel Anna 405 WCh 077 452 7144 abihun@uni.opole.pl
Bosowska Kornelia 412 WCh 077 452 7143 kornelia.bosowska@uni.opole.pl
Czaja Krystyna 414 WCh 077 452 7140 krystyna.czaja@uni.opole.pl
Fryga Julia 413 WCh 077 452 7145 jherud@uni.opole.pl
Groch Paweł 406 WCh 077 452 7146 pgroch@uni.opole.pl
Grzymek Marek 311 WCh 077 452 7138 marek.grzymek@uni.opole.pl
Kansy Dawid 406 WCh 077 452 7146 dkansy@uni.opole.pl
Kowalska Justyna 793 614 703 justyna.bodora@gmail.com
Mazoń Beata 109 WCh 077 452 7110 beata.mazon@uni.opole.pl
Niemczyk Arkadiusz aniemczyk@uni.opole.pl
Ochędzan-Siodłak Wioletta 415 WCh 077 452 7147 wioletta.siodlak@uni.opole.pl
Pochwała Monika 413 WCh 077 452 7145 mpochwala@uni.opole.pl
Sacher-Majewska Beata 411 WCh 077 452 7148 beata.sacher@uni.opole.pl
Sobków Dariusz 401 WCh 077 452 7135 dariusz.sobkow@uni.opole.pl
Sudoł Marek 311 WCh 077 452 7138 marek.sudol@uni.opole.pl
Pracownie badawcze,
magisterskie i doktoranckie
05 / 06 WCh
07 / 08 WCh
404 WCh
405 WCh
077 452 7119
077 452 7134

077 452 7142
077 452 7144